2018.02.19 – Spotkanie Na Fazie

Ośrodek Nauki i Kultury Studenckiej
zaprasza do Studenckiego Klubu WSPAK,
na spotkanie z podróżnikiem
Dawidem Fazowskim,
które rozpocznie się
o godzinie 19:00.

 

Cena biletu: 20 zł
Rezerwacje biletów: https://going.pl/spotkanie-na-fazie
Informujemy, że rezerwacje należy odbierać na miejscu, najpóźniej do pół godziny przed spotkaniem.

Dawid Fazowski – pochodzi z niewielkiej górnośląskiej miejscowości, Żor. Przygodę z zagranicznym podróżowaniem zaczął od wyjazdu do Rzymu na tak zwane „Coloseum Party”, gdzie odkrył, że podbicie świata autostopem jest możliwe bez względu na możliwości finansowe oraz poziom znajomości języków obcych. Następnie na horyzoncie pojawiła się Gruzja, Turcja a do kraju wrócił przez państwa byłej Jugosławii. Wtedy też nadeszło przeczucie, że będzie to sposób na życie…
Po kilku małych wyprawach w głowie Dawida urodził się pomysł by pojechać na Antarktydę i napić się wódki z pingwinami…
Mimo, iż na samą Antarktydę nie udało się dotrzeć, pingwiny spotkał w Patagonii. To był pierwszy cel, który w dosyć niespodziewany sposób został przez Dawida (wtedy jeszcze mało doświadczonego podróżnika) osiągnięty. W między czasie pojawiła się również idea dokumentowania wszystkiego co się dzieje dookoła, za pomocą kamery sportowej oraz publikowania na nowo założonym kanale YouTube.
Po niespełna 3 latach od swoich początków w świecie polskiego YouTube’a, Dawida subskrybuje przeszło 270 tysięcy stałych widzów a łącznie zgromadził dookoła siebie ponad 500 tysięcy fanów!
Dlatego teraz macie okazję usłyszeć na żywo o przygodach, które przeżył Faza podczas swoich wojaży po świecie.
Nie zwlekajcie i zapisujcie się na spotkanie.